607 025 025

Po - pá 09 - 18:00 hod.

Fitness trenažéry HOUSEFIT komunikující přes bluetooth

iconsole+Zajímavou novinkou na našem trhu jsou kardio trenažéry značky HOUSEFIT komunikující přes Bluetooth systém se SMART phony, tablety a dalšími zařízeními. Stačí si jen stáhnout zdarma a příslušnou aplikaci pro Android na GOOGLE PLAY, či Apple na APPLE STORE. Tato aplikace vám umožnuje se připojit k systému google maps a vytvářet si tak vlastní trasy v reálném terénu, kdekoliv chcete! Tato aplikace komunikuje s novými modely Housefit Tiro a Motio 90! Veškeré ovládání je přes tablet pouhým dotykovým ovládáním.  Díky tomuto systému máte možnost rozšířit své tréninkové možnosti a trénovat v místech známých i neznámých.

google play

app store

 

 

 

 

 

MODELY KOMUNIKUJÍCÍ S APLIKACI iCONSOLE+

Tiro 90

HOUSEFIT TIRO 90 je rotoped s magnetickým brzdným systémem a s ložiskovým středem s klikou na čtyřhran. Chod rotopedu je tichý a díky setrvačníku vážícího 9 kg umožnuje bezproblémové a plynulé cvičení. Regulace zátěže je řízena elektronicky (10-350 W) a má možnost programování. Systém zátěže je v elektromotorickém nastvení zátěže (1-16). Rotační části jsou osazeny ložisky, což umožnuje tichý chod a životnost. Tento model rotopedu je vhodný pro osoby, které nepřesahují výšku 190 cm. Samotný chod je tichý a bezúdržbový. Střed stroje je osazen ložisky, díky kterým soupá oproti jiným i životnost. Dále je HOUSEFIT TIRO 90 vybaveno dopínací kladkou a tuhým ocelovým rámem a bezpečnostním volnoběhem. Řídítka a sedlo jsou nastavitelné a lze nastavit dle vašich individuálních potřeb. Sedlo má rychlé nastavení výšky, horizontální posuv včetně možnosti jeho naklopení. Transportní kolečka pro přesun stroje samozřejmostí! TIRO 90 má i držák na láhev.

housefit tiro 90Samotný počítač s LCD displejem se snadným ovládáním je napájen prostřednictvím 2 tužkovými bateriemi. Máte možnost nastavení cílových hodnost jako jsou čas, vzdálenost, kalorická spotřeba. Další předností tohoto trenažéru je možnost cvičení i pro osoby měřící do 2 m.  Měřené údaje jsou:čas, rychlost, vzdálenost, spotřebu kalorií, puls, fuknce SCAN postupné změny hodnot na velkém dipleji. Samotné měření tepu probíhá prostřednictvím dotykových snímaču (hand pulse). Počítač je vybaven celkově 16 programy, kdy disponuje manuálním programem s regulací zátěže, 12 přednastavenými profily tratí, možnosti sestavení individuálního programu a uložením do paměti, systémem RECOVERY, který umí vyhodnotit v tzv. zklidňovací fázi po cvičení váš fyzický stav, měřený v závislosti na rychlosti poklesu tepové frekvence bezprostředně po dokončení tréninku. HRC- režim který automaticky reguluje zatížení trenažéru podle vaší tepové frekvence, určitě je tak optimální zátěž v dané situaci, je možné si zvolit režim Fat, Fit, či manuální nastavení zony. Tréninkové režimy (bez iPod): manual, konstantní Watt, konstantní HRC, Recovery heart rate. Počítač si už sám po zadání vašeho věku vypočítá maximální tepovou frekvenci a v procentech určí adekvátní hodnoty. Přesné měření tepové frekvence je nejlepší prostřednictvím hrudního pásu (5kHz).

 Vyjímečností trenažéru HOUSEFIT TIRO 90 je bezdrátové propojení s tabletem, který lze propojit přímo s počítačem stroje a využívat aplikaci pro Android. Tato aplikace obsahuje řadu přednastavených tratí, či řízené podle tepové frekvence, či wattový režim. Obsahuje však speciální funkci s kterou se můžete připojit k systému google maps a vytvořit si tak trať vlastní. Díky této funkci si můžete zvolit trasy, které by jste např. v zimě absolvovat nemohli, nebo naopak místa kam se normálně nepodíváte. Na výběr jsou 3 druhy náhledu, buďto standardní, ptačí perspektiva, či pohled vlastníma očima. Jinak i bez využití tabletu nabízí stroj jak jednoduchou manuální volbu zátěže, tak i kompletní programové vybavení včetně profilových tréninků a programů řízených tepovou frekvencí. Tréninkové režimy s iConsole+ aplikace: Quick start, Program, Watt+HR,I-Route, Fitness test, Recovery heart rate (vyobrazený tablet není součástí dodávky).

 
 
Motio 90
 
HOUSEFIT MOTIO 90 je eliptický trenažér s pohonem v zadní části stroje, který je určen domácí prostředí. Nabízí kombinaci výborné ergonomie pohybu a mechaniky za solidní cenu. Díky své délce kroku 40 cm (výška 26 cm) a blízko posazeným nášlapům je vhodný jak pro menší, tak i vyšší osoby (150-200 cm), nášlapy jsou nastavitelné, protiskluzové mají vzdálenost pouhých 20 cm. Samotná konstrukce disponuje tuhým rámem, setrvačníkem o hmotnosti 9 kg (rotující masa 19 kg), řemenovým převodem s dopínací kladkou, střed i kloubní spoje jsou osazeny ložisky, což zajištuje dlouhou životnost stroje. Odpor je magnetický s elektronickým ovládáním zátěže s možností programování (16 stupňů). Chod stroje je plynulý a zcela tichý. Výkyvné ložisko na spoji pedálu k zadnímu tácu eliminuje axiální nerovnosti způsobené případným kroucením rámu. Možnost nastavení pevných madel. Stroj je samozřejmě vybaven transportními kolečky pro snadnější manipulaci v prostoru. Součástí je i držák na láhev.
 
HOUSEFIT MOTIO 90 má napájení počítače s plně barevným LCD monitorem přes přes externí síťový adaptér a měřené údaje jsou: rychlost, kalorie, vzdálenost, tepovou frekvenci, watty, závod..... , puls, který je snímán prostřednictvím dlaňových snímačů (hand pulse), nebo přes hrudní pás s přesností EKG (pás není součástí dodávky, ale je možné jej dokoupit). Z programové nabídky je k dispozici celkem 15 programů a z toho 12 přednastavených profilů tratí, 1 uživatelsky nastavitelný program a 1 HRC program, řízený podle vaší tepové frekvence. Dále režim RECOVERY, který vám určí kondiční známku podle vaší aktuální fyzické kondice po dokončení tréninku. 

Vyjímečností trenažéru HOUSEFIT TIRO 90 je bezdrátové propojení s tabletem, který lze propojit přímo s počítačem stroje a využívat aplikaci pro Android. Tato aplikace obsahuje řadu přednastavených tratí, či řízené podle tepové frekvence, či wattový režim. Obsahuje však speciální funkci s kterou se můžete připojit k systému google maps a vytvořit si tak trať vlastní. Díky této funkci si můžete zvolit trasy, které by jste např. v zimě absolvovat nemohli, nebo naopak místa kam se normálně nepodíváte. Na výběr jsou 3 druhy náhledu, buďto standardní, ptačí perspektiva, či pohled vlastníma očima. Jinak i bez využití tabletu nabízí stroj jak jednoduchou manuální volbu zátěže, tak i kompletní programové vybavení včetně profilových tréninků a programů řízených tepovou frekvencí. Tréninkové režimy s iConsole+ aplikace: Quick start, Program, Watt+HR,I-Route, Fitness test, Recovery heart rate.

Oblíbené značky

 • TUNTURI
 • HOUSEFIT
 • TRINFIT
 • NordicTrack
 • PROFORM
 • BH FITNESS
 • POLAR
 • BOSU
 • TANITA
 • NUTREND
 • REFLEX
 • BIOTECH USA

Doprava zdarma

Při nákupu nad 2 000 Kč, u strojů možná montáž.

3600 položek skladem

Fitness trenažéry a doplňky přímo u nás.

Rychlá expedice

Většinu objednávek expedujeme v den nákupu.

12 let zkušeností

Prodávané zboží známe, s výběrem rádi poradíme.

Připojte se k nám

Odběr novinek

Buďte informování o novinkách!

Copyright © 2020 - Domácí fitness, s.r.o.
Všechny ceny a akce platí 30. 05. 2020

Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací