607 025 025

Po - pá 09 - 18:00 hod.

Omlouváme se uživatelům prohlížeče Safari za dočasné problémy se zobrazením. Použijte prosím jiný typ prohlížeče. Děkujeme za pochopení.

Nechce se vám do fitka? Trénujte venku!

16. 06. 2023

Nechce se vám trávit čas v tak krásném počasí v posilovně? Postavte si jednu čerstvém vzduchu! Venkovní posilování nabízí nejen osvěžující změnu prostředí, ale také mnoho výhod pro vaše fyzické a duševní zdraví. Představíme vám pár pomůcek, které by ve vaší venkovní fitness zóně chybět neměly, umožní vám odtrénovat kvalitní trénink a navíc potěší i vaši peněženku. Které to jsou?

 1. Jednoruční činky. Ty jsou ve fitness základ a odvičit s nimi můžete prakticky jakoukoliv partii. Rozdělením váhy do dvou rukou můžete pracovat na svalové nerovnováze tím, že vynutíte slabší stranu pracovat s maximálním úsilím. Pokud potřebujete přemisťovat jednoruční činky a zároveň ušetřit trochu místa, doporučujeme vám činky s nastavitelnou zátěží.
 2. Kettlebelly. I ty jsou jednou z nezbytných pomůcek pro kvalitní trénink. Tato speciální činka připomíná tvarem kouli s madlem a její historie sahá až do carského Ruska, kde byla oblíbeným nástrojem mezi vojáky. Oceníte je především pro jejich univerzální použití a možnost odcvičit celé tělo. Navíc nezabírají příliš místa při skladování.
 3. Skvělým doplňkem je také švihadlo. Je cenově dostupné a skákání přes něj patří mezi nejefektivnější cvičení, které vám umožní spálit více kalorií za kratší dobu. Navíc zapojujete jak dolní polovinu těla, tak svaly horní poloviny. Abyste se švihadlem cvičili nejen monotónně, můžete si zpestřit trénink různými technikami.
 4. Závěsné posilovací systémy představují inovativní metodu cvičení, která kombinuje využití vlastní váhy těla a gravitace. Při používání těchto systémů zapojujete všechny svaly stabilizačního systému K provedení cvičení potřebujete pouze vhodné místo k zavěšení popruhů (např. větev stromu).
 5. Odporové gumy. Jejich hlavní výhodou je elasticita. Při jejich natahování vzniká odpor, který můžete využít jako pomocníka nebo jako proměnlivou zátěž. Odporové gumy vám navíc mohou také pomoci při rehabilitaci a protahování. Jejich výhodou je skladnost.
 6. Pokud vám váha vašeho těla nebo jednoručky nestačí, přidejte zátěžovou vestu. Její hmotnost může dosahovat až 60 kilogramů a je často variabilní. Velkou výhodou zátěžové vesty je, že vám ponechává volné ruce.
 7. Medicinbal je těžký míč, který mnoho z nás zná ze hodin tělesné výchovy. Tento je velmi účinný pro posilování a zlepšování tělesné kondice. Cvičení s medicinbalem vám skvěle pomůže zvýšit svalovou sílu, zlepšit sportovní výkon, získat lepší koordinaci a posílit celé tělo.

 Přemýšlíte, že si pořídíte pár pomůcek, nebo se chystáte vybavit domácí fitko? Ozvěte se nám na telefonní číslo 607 025 025 a nechte si s výběrem poradit od našich specialistů!

Oblíbené značky

 • BH FITNESS
 • FLOW FITNESS
 • TRINFIT
 • XEBEX
 • HOUSEFIT
 • NordicTrack
 • POLAR
 • BOSU
 • TANITA
 • NUTREND
 • REFLEX
 • BIOTECH USA

Doprava zdarma

Při nákupu nad 2 000 Kč, u strojů možná montáž.

3600 položek skladem

Fitness trenažéry a doplňky přímo u nás.

Rychlá expedice

Většinu objednávek expedujeme v den nákupu.

12 let zkušeností

Prodávané zboží známe, s výběrem rádi poradíme.

Připojte se k nám

Odběr novinek

Buďte informování o novinkách!

Copyright © 2023 - Domácí fitness, s.r.o.
Všechny ceny a akce platí 22. 09. 2023

Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací