607 025 025

Po - pá 09 - 18:00 hod.

Nejprodávanější váhy TANITA s měřením tuku

Tělesné váhy TANITA, lze rozdělit podle mnoha hledisek, produkty vhodné pro účely domácího měření jsou klasické digitální váhy, nebo analyzátory. Tyto dokáží kromě zjištění hmotnosti provést tělesnou analýzu, přičemž pomocí bioimpedanční metody "scanu" zjistí i podílové složení těla. 

 

tanita bc-545n

TANITA BC-545N je v současné době nejvíce žádaný tělesný analyzátor, je vybavený 8 elektrodami, díky nimž provádí tzv. segmentální analýzu, kromě celkového přehledu skladby těla, tak uvádí i podíl svalové hmoty a tuku v jednotlivých končetinách a trupu. BC-545N má vlastní integrovanou paměť, kde dokáže až po dobu 2 let zaznamenávat jednotlivá měření, tak aby bylo možné sledovat pokrok a změny hodnot. Celkem je možné zadat 4 uživatele + 1 osobu jako "hosta". Analyzátor TANITA BC-545N změří skutečné procento podílu tělesného tuku, procentuální podíl tělesné vody či svalové hmoty v těle. S vysokou přesností dokáže výpočtem zjistit i další hodnoty jako je bazální metabolismus a určí metabolický věk, viscerální tuk, hmotnost kostí,... Pro co možná nejpřesnější zjištění tělěsných hodnot zařízení rozlišuje režim pro dospělé (18 až 99 let), dětský režim (pro děti od 5 let a od výšky 90 cm) a režim pro sportovce (pro osoby, které v uplynulém roce pravidelně trénují alespoň 10 hodin týdně). BC-545N je vyjímečný i automatickým rozpoznáním měřeného uživatele, není tak nutné volit konkrétního uživatele, totho vybere sám a to podle nejbližší hodnoty tělesné hmotnosti.

 

tanita BC-731Kompaktní váha s tělesnou analýzou TANITA BC-731, používá pokročilou duální metodou bioimpedančního scanu. Analyzátor tvoří platforma s vysoceodolného skla, které má rozměry formátu A4, tedy 297 x 210 mm, tloušťka je pouhých 25 mm. TANITA BC-731 poskytuje výstupní výsledky v obdobné podobě jako i podstatně dražší modely, je tedy velice slušně "funkčně" vybavena. Jedná se přitom o cenově dostupný typ. TANITA BC-731 patří mezi "mladší" typy analyzátorů, oproti starším modelům dokáže vykázat hodnotu metabolického věku i osobám nad 50 let, až do 90. BC-731 vykazuje hodnoty celkové tělesné hmotnosti, z toho podíl svalové hmoty, hmotnost kostí, viscereální tuk, bazální metabolickou spotřebu - BMR, metabolický věk a stav fyzické kondice. Model se vyrábí ve dvou barevných odstínech.

 

tanita UM-076TANITA UM-076 je jednoduchá váha s možností omezeného scanu, kromě vážení tělesné hmotnosti umí provést jednoduchý "scan", kterým lze získat podoné výstupy jako modely z řady BC (body computer), pochopitelně s určitým omezením. UM-076 měří tělesnou hmotnost, na základě hloubkové analýzy dokáže zjistit  % podíl tělesného tuku, % podíl tělesné vody, množství svalové hmoty, hladinu viscereálního (útrobního) tuku a dokáže vypočítat hodnotu bazální metabolické spotřeby BMR.  

 

 

 

 

 

 

 

Oblíbené značky

 • TUNTURI
 • HOUSEFIT
 • TRINFIT
 • NordicTrack
 • PROFORM
 • BH FITNESS
 • POLAR
 • BOSU
 • TANITA
 • NUTREND
 • REFLEX
 • BIOTECH USA

Doprava zdarma

Při nákupu nad 2 000 Kč, u strojů možná montáž.

3600 položek skladem

Fitness trenažéry a doplňky přímo u nás.

Rychlá expedice

Většinu objednávek expedujeme v den nákupu.

12 let zkušeností

Prodávané zboží známe, s výběrem rádi poradíme.

Připojte se k nám

Odběr novinek

Buďte informování o novinkách!

Copyright © 2020 - Domácí fitness, s.r.o.
Všechny ceny a akce platí 30. 05. 2020

Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací