607 025 025

Po - pá 09 - 18:00 hod.

Švihadlo s ložisky TUNTURI 275 cm

rychlé švihadlo s kuličkovými ložisky , bužírkové silnější lanko, madla s pogumovaným povrchem (neklouzavý úchop), délka lanka: 275 cm

Skladem

Naše cena: 225 Kč s DPH

Doporučená MOC: 339 Kč

Výrobce:TUNTURI
Záruka:2 roky záruka,
  • Švihadlo s ložisky TUNTURI 275 cm úvodní
  • Švihadlo s ložisky TUNTURI 275 cm aplikace
  • Švihadlo s ložisky TUNTURI 275 cm tréninková aplikace

Popis výrobce

Švihadlo s kuličkovými ložisky a s bužírkovým středně rychlým lankem a pěnovými rukojeťmi.

Využijte Tunturi Training – bezplatnou aplikaci s tisíci animovanými cviky, instruktážními videi a tréninkovými programy, která vám poskytne inspiraci, motivaci i možnost tvorby vlastních plánů. Můžete cvičit samostatně, zapojit se do skupinových lekcí a komunitních výzev, přičemž obsah aplikace se pravidelně rozšiřuje. Aplikace je zdarma ke stažení v App Store a Google Play.

 

 Parametry:

  • lehké plastové rukojeti s pogumovaným povrchem pro neklouzavý úchop
  • maximální délka lanka: 275 cm
  • průměr lanka: 0,5 cm
  • barva: černá

 

Ostatní informace:

  • Záruka: 24 měsíců

Celý popis »

Recenze ke zboží Švihadlo s ložisky TUNTURI 275 cm

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Švihadlo kůže HMS SK03

švihadlo s kuličkovými ložisky, pěnové rukojeti, délka 2,75 m

 
Dostupnost:   Skladem
Cena: 182 Kč

Švihadlo s digitálním displejem HMS SK46

švihadlo s LCD displejem, plastové rukojeti, gumové lanko

 
Dostupnost:   Skladem u dodavatele
Cena: 181 Kč

Švihadlo ADIDAS Essential Skipping Rope

švihadlo pro kardio trénink, rychlost a vytrvalost, nastavitelné pogumované lano o délce až 280 cm, ergonomicky tvarované rukojeti s opěrkou pro palec, odolná konstrukce vhodná pro domácí i venkovní použití, baleno v ekologickém 100% recyklovatelném obalu

 
Dostupnost:   V ČR vyprodáno, dostupné od 21.08.2026
Cena: 239 Kč

_


K dokoupení

Aerobic Pump set 20 kg TUNTURI

velká činka o max. hmotnosti 20 kg, 6 kotoučů (2x 1,5 kg, 2x 2,5 kg a 2x 5 kg), délka osy: 130 cm

 
Dostupnost:   Skladem
Cena: 1 280 Kč

Zátěže UNI na ruce i nohy

univerzální zátěžové manžety na zápěstí nebo kotníky, široký pás suchého zipu, sypaná výplň, hmotnosti: 0.5 kg a 1 kg, uvedená cena je za pár

 
Dostupnost:   Dostupnost dle varianty
Cena: 0 Kč

Medicinbal Slam ball TUNTURI

medicinbal vhodný pro fitness studia, odolný proti nárazům do země, plněný železným pískem

 
Dostupnost:   Dostupnost dle varianty
Cena: od 599 Kč

Švihadlo Steel TUNTURI

švihadlo pro maximálně efektivní trénink, nastavitelná velikost, ocelové lanko

 
Dostupnost:   Dostupnost dle varianty
Cena: od 155 Kč

TUNTURI Power Band

posilovací gumy, odpor při posilování, dopomoc při cvičení, materiál: latex, pět stupňů odporu

 
Dostupnost:   Dostupnost dle varianty
Cena: od 200 Kč

TRINFIT Shaker Black Smoke 600 + 350 ml

praktický třídílný šejkr, inovovaný tvar a design, objem 600 ml (+ 350 ml), sítko, prostor na další doplňky výživy

 
Dostupnost:   Skladem
Cena: 133 Kč

Fotogalerie k produktu Švihadlo s ložisky TUNTURI 275 cm

  • Švihadlo s ložisky TUNTURI 275 cm úvodní
  • Švihadlo s ložisky TUNTURI 275 cm aplikace
  • Švihadlo s ložisky TUNTURI 275 cm tréninková aplikace
Švihadlo s ložisky TUNTURI 275 cm úvodní

Oblíbené značky

  • BH FITNESS
  • FLOW FITNESS
  • TRINFIT
  • VIFITO
  • XEBEX
  • NordicTrack
  • POLAR
  • HOUSEFIT
  • BOSU
  • TANITA
  • NUTREND
  • REFLEX

Doprava zdarma

Při nákupu nad 2 000 Kč, u strojů možná montáž.

3600 položek skladem

Fitness trenažéry a doplňky přímo u nás.

Rychlá expedice

Většinu objednávek expedujeme v den nákupu.

12 let zkušeností

Prodávané zboží známe, s výběrem rádi poradíme.

Připojte se k nám

Odběr novinek

Buďte informování o novinkách!

Copyright © 2026 - Domácí fitness, s.r.o.
Všechny ceny a akce platí 12. 08. 2026

Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací